Nowy Dom Nowe Mieszkanie Targi mieszkaniowe Warszawa

Targi nieruchomości Nowy Dom Nowe Mieszkanie marzec 2017

Nowy dom nowe mieszkanie

Nowy Dom Nowe Mieszkanie

W dniach od 04 do 05 marca na warszawskim Torwarze  odbyła się kolejna edycja targów mieszkaniowych Murator Expo. Edycja targów pod nazwą Nowy Dom Nowe Mieszkanie.

Na stoisku Centru Rynku Wtórnego zorganizowanego przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Swoje oferty prezentowała miedzy innymi Agencja Nieruchomości Brodno. Biuro nieruchomości specjalizuje się w nieruchomościach położonych po północnej stronie Warszawy. Zasięg obejmuje dzielnie Białołęka, Targówek, Praga-Północ oraz miasta Marki, Ząbki. W ofercie można znaleźć mieszkania, domy, działki oraz lokale.

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z różnorodna ofertą. W jednym miejscu mieszkania i domy z rynku pierwotnego od deweloperów i z rynku wtórnego. Rynek wtórny był obsługiwany przez profesjonalne firmy zrzeszone we WSPON. Każdy może sobie wyrobić zdanie czego potrzebuje aby zaspokoić swoje potrzeby i i oczekiwania mieszkaniowe.

Fragment z informacji prasowej organizatora targów:

„Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będzie ponad stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ponadto, po raz pierwszy, na Targach można będzie wziąć udział w dwudniowych spotkaniach poświęconych zakupowi mieszkań na wynajem pod egidą Stowarzyszenia Mieszkanicznik skupiającego właścicieli nieruchomości na wynajem i działającego na rzecz równowagi prawnej pomiędzy najemcami i wynajmującymi”

„Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż wiele mieszkań w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.
Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.”

Poniżej kilka zdjęć z targów. Zapraszamy do oglądania